Większość produktów w naszym sklepie jest personalizowana.

Wymaga to od Was uwagi przy składaniu zamówień. Brak logo, informacji do umieszczenia np. w przypadku zaproszeń wydłuża czas realizacji zamówienia.

PERSONALIZACJE

  • Jaki jest czas realizacji zamówień z personalizacją?

Produkty personalizowane, które Państwo zamówią przechodzą cały proces produkcji od zera. Nie są to produkty gotowe. Stąd czas ich realizacji wynieść może do 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Zwykle jednak realizujemy je w przeciągu 3 dni roboczych.

Termin otrzymania paczki = czas wytworzenia produktu + termin wysyłki + czas dostawy

  • Jaki jest czas realizacji zamówień bez personalizacji?

Realizacja zamówień bez personalizacji wysyłka do 3 dni roboczych.

  • Co mogę zrobić aby przyspieszyć realizację zamówienia? 

Zawsze staramy się wysyłać zamówione produkty możliwie najszybciej. Jednak do realizacji przechodzimy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym (zwykle jest to następny dzień roboczy od wykonania przelewu). Aby przyspieszyć proces realizacji zamówienia możecie podesłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy art@kartkove.pl

  • Chcę umieścić inny napis na płycie/opakowaniu. Jest taka możliwość?

Zwykle jesteśmy otwarci na wprowadzanie zmian w naszych projektach. Jeśli zmiany dotyczą pojedynczych sztuk proszę wpisz je w uwagach do zamówienia. Jeśli zmian jest dużo prosimy o kontakt e-mailowy art@kartkove.pl – przy czym zaznaczamy, że ceny produktów mogą ulec zmianie.

  • Nie mam loga, czy mogę zamówić produkty bez loga?

Tak, wpisz w uwagach do zamówienia,” produkty bez loga”. Otrzymasz wówczas płytę z wybranym przez Ciebie motywem bez napisów i bez loga. Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje imię i nazwisko z jakimś dopiskiem, również prosimy o pozostawienie wiadomości w uwagach do zamówienia.

WYSYŁKA


  • Jaki jest koszt wysyłki i czas oczekiwania na paczkę od momentu wysyłki :

Pocztex Ekspres 24 – 15.00 zł

Przesyłki doręczane są w następnym dniu, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Termin doręczenia przesyłek niestandardowych jest terminem przewidywanym natomiast terminem gwarantowanym jest doręczenie przesyłki w drugim dniu roboczym.(wg informacji zamieszczonej na stronie Poczty Polskiej)

Kurier DPD – 18.00 zł

Przesyłki dostarczane są na następny dzień roboczy od daty nadania przesyłki.

Dlatego, jeśli zależy Wam na czasie – w zamówieniu zaznaczcie wysyłkę kurierem DPD.

  • Jeśli chcę coś domówić, czy muszę płacić podwójnie za przesyłkę?

Nie, jeśli Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji, możesz domówić produkty. W czasie składania zamówienia, na etapie wyboru rodzaju wysyłki pojawi się opcja „zamówienie łączone”. Wystarczy, że zaznaczysz tę opcję i podasz w uwagach do zamówienia nr poprzednio złożonego zamówienia, z którym mamy je połączyć.